Novinky

Novinky na webu

Napsal Kr0nnY

Máme tu zase menší úpravy na webu. Spustili jsme do provozu BETA verzi služby Reporter. Ještě nemá plnou integraci FoxCMS a SYSTEM, ale za každý rozumný report, nápad či dotaz budete moct získat experience, aprocoiny nebo tokeny (máme v plánu že by se tokeny daly vyměňovat za steam klíče či nějaké podobné věci). Další změny které se tu udály jsou v leaderboardu. Již se všechny profily vypisují a to po 10 na stránku.


10. 04. 2022 | 23:51:26

MicrosSite - SOUTĚŽ

Napsal Kr0nnY

Spousta členů Aprocle komunity se ptala proč byl MicrosSite vypnut a po slíbeném znovu spuštění "se nic nedělo". Překvapivě částečně za to mohl korona virus. Začátkem letních prázdnin 2020 jsme se měli stěhovat do naší první společné kanceláře. Proto byly servery většinově vypnuty a připravovány na provoz v jiných podmínkách. Bohužel přišel korona virus a většinu z našich plánů překazil. Nic méně koncem prázdnin jsme měli MicrosSite uvést zase do provozu. Překvapilo nás ale takové nemalé překvapení Survival svět měl přeházených cca 25 chunků. Ty se mě za asistence mého teamu povedlo opravit tak jak původně byly až na jeden a to spawn chunk. A proto vyhlašuji já Kronnoslav I. veliký, soutěž hledání poslední ho chunku který může být kdekoli v Survival světě. K hledání můžete použít DynMapu http://89.203.248.118:8123 ale nemusí byt kompletně aktualizovaná. Server jede na verzi 1.14.4 a jeho ip je 89.203.248.118:29590. Kdo jako první pošle do chatu screene s chybějícím chunkem a textem ve formátu "@kr0nny já našel chunk", odměnou dostane nějaké random steam klíče. PS: Server funguje v cyklu od 8:30 do 01:00


22. 02. 2021 | 13:48:39

Aprocle discord v novém!!!

Napsal El_Bagrista

Náš discord proběhl několika velkými změnami. Hlavní změnou je přidávání rolí pomocí reakcí. Další a velká základní změna je potvrzení Aprocle discord pravidel. Jak potvrdit pravidla? Je to jednoduché stačí kliknout na zelený čtvereček s bílou fajfkou v reakcích pod pravidly. Po té co toto odkliknete, bude Vám přidána role "Member". Díky této role se dostanete do středu našeho discordu a to do roomky "Rozcestí", zde naleznete další odvětví našeho discordu a celkově i Aprocle. Zde zatím naleznete jen, "Projekty" a "Naše hry", do budoucna zde bude více různých projektů, her a dalších zajímavých věcí. Jestli Vás zajímá oč zde jde, stačí kliknout na stejnou ikonu v reakcích. Dále tu máme novou roomku "Herní role", zde si můžete vybrat zatím z omezeného počtu her. Po odkliknutí reakce a přidělení role máte prozatím přístup do roomky určené dané hře. Do budoucna plánujeme toto využívat na různé oznamování nebo plánovaní akcií v dané hře. Jestli máte nápad/požadavek na přidání "Herní role" neváhej a napiš do chatu nebo do PM @El Bagrista. Doufám že nové změny se Vám budou líbit a kdyby cokoliv nefungovalo nebo Vás napadá jak něco zlepšit napište nám.


19. 01. 2021 | 01:10:00
Upraveno

Aprocle 2020

Napsal Kr0nnY

Novinkový systém je zas opět obnoven a již je integrován s naším novým webovým portálem, kde se dodělávají poslední úpravy. Na Aprocle pracujeme všichni jak nejlépe dokážeme, i když nám to jde pomaleji děkujeme Vám za vaší veškerou podporu a za to že jste s námi. V brzké době bude dokončený web a jeho součásti jako je zápatí hlavní stránky, vedlejší stránky, fórum a další služby. Dále se pracuje na účtu Aprocle, který lze použit k pozdějšímu připojení na naše servery, které se momentálně připravují na optimalizaci na naší síti s naším hostingem. Na minecraft serverech tedy proběhne častečné promazání pro novou verzi hry. Stavby z map mohou být vydány vlastníkům objektů. Začátkem prázdnin se bude rekonstruovat objekt pro naší první kancelář která bude hotová do konce prázdnin. Veškeré podrobné informace budeme zveřejňovat pomocí videí na našem YouTube kanálu. Díky tomuto novému objektu vznikne prostor na naše podcasty a pořady které budeme vysílat a vydávat na Twitch a YouTube.


31. 01. 2020 | 01:36:58
Upraveno

Info o dostupnosti serverů

Napsal Kr0nnY

Servery jsou již dostupné pod naší doménou! Tak se nebojte připojit.


14. 10. 2019 | 16:31:33

Info o dostupnosti serverů

Napsal Kr0nnY

Hicoria změnila IP adresy serverů a proto nebyl server i po dnešní novince dostupný a za to se omlouváme. Již jsme chybu opravili a servery pod naší doménovou adresou budou dostupné cca od 16:30-17:00.


14. 10. 2019 | 16:12:33